تبلیغات
پرفروشترین - عکس: جومونگ (سانگ ایل گونک) در برنامه ماه عسل شبکه 3 سیما
لیست محصولات پرفروش
مطالب دیدنی
آمار و اطلاعات
بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

بازدید کل:

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

 

معرفی محصول جدید
» عکس: جومونگ (سانگ ایل گونک) در برنامه ماه عسل شبکه 3 سیما

 

حضور بازیگر نقش جومونگ در برنامه ماه عسل شبکه سه سیما اگرچه بینندگان زیادی را در ساعت طلایی تلویزیون در تور صید مخاطب این شبکه انداخت اما بعد از اجرای کمی نامتعارف احسان علیخانی و به گفته برخی بینندگان رفتار مغرورانه و بی... او با شخصیت محبوب سریال کره ای موجی از انتقادها روانه روابط عمومی صداوسیما شده است

به گزارش تماشاگران به نقل از البرز پس از پخش یک قسمت از مصاحبه برنامه ماه عسل شبکه سوم سیما با بازیگر نقش جومونگ - سریال پرطرفدار و پربیننده این شبکه سیل انتقادات به نحوه برخورد و اجرای احسان علیخانی مجری این برنامه تلویزیونی آغاز شده است.

روابط عمومی صداوسیما بعد از پخش اولین قسمت این مصاحبه که تا کنون قسمت دوم ان نیز روی انتن نرفته است اماج تماسهای مخاطبان علاقمند به این بازگر کره ای قرار گرفته است.
 
بخشی از مخاطبان نیز در فضای مجازی ترجیح داده اند نظرات خود را با این پایگاه اطلاع رسانی در میان بگذارند.
 
نظرا یکی از  كاربران البرز را در این مورد بخوانید:


▪ خیلی خنده داره كه یك هنرپیشه كره ای توی برنامه ماه عسل با زبان فارسی احوالپرسی می كند ولی مجری حتی به خودش زحمت یاد گرفتن نام اصلی هنرپیشه را هم نمی دهد و از طرف دیگر چون مجری و دست اندركاران برنامه نسبت به كارنامه كاری این هنرپیشه بی اطلاع هستند، با آن برخورد زشت و زننده مجری، طوری با مهمان رفتار می كنند كه انگار یك آدم تازه كار و مبتدی را دعوت كرده اند. غافل از این كه آقای سونگ ایل (اگر شما نمی دونید بدونید) در كشور خود و كشورهای همسایه جزء محبوب ترین هنرپیشه ها هستند.اگر آقای علیخانی و امثال ایشان فكر می كنند كه آثار ایرانی بسیار برجسته تر است (انگار كه مسابقه بوده) ، پاسخ بدهند كه پس چرا در سطح جهانی آثار شناخته شده ایرانی حتی به تعداد انگشت‌های یك دست هم نیست؟ واقعا به كدام آثار سینمایی افتخار می كنید؟؟؟ 

بازیگر نقش جومونگ در برنامه ماه عسل شبکه سه سیم

بازیگر نقش جومونگ در برنامه ماه عسل شبکه سه سیم

بازیگر نقش جومونگ در برنامه ماه عسل شبکه سه سیم

بازیگر نقش جومونگ در برنامه ماه عسل شبکه سه سیم

 ? نویسنده: نازگل یزدانی  ? تاریخ: دوشنبه 30 شهریور 1388  ? موضوع: عكس فیلمها و بازیگران ,    ?لینک ثابت   نظر ها () 

::تبلیغات::