تبلیغات
پرفروشترین - جنجال انتشار تصویر بی حجاب بازیگران زن سینمای ایران + عکس
لیست محصولات پرفروش
مطالب دیدنی
آمار و اطلاعات
بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

بازدید کل:

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

 

معرفی محصول جدید
» جنجال انتشار تصویر بی حجاب بازیگران زن سینمای ایران + عکس


 

انتشار یک عکس جعلی منتسب به هنرمندان زن سینمای ایران باعث جنجال فراوانی شده است

به گزارش تماشاگران این عکس تعدادی از هنرمندان زن سینمای ایران را بدون روسری و به صورت بی حجاب نشان می دهد و  گفته شده   در یک مراسم خصوصی  از بازیگران گرفته شده است.

 

انتشار این عکس با واکنش شدید برخی هنرمندان مواجه شده و بسیاری آن را نقض حریم خصوصی افراد تلقی کرده و  آن را به شدت تکذیب می کنند.

یکی از بازیگران زن سینمای ایران در گفتگو با سایت تماشاگران با انتقاد شدید از چنین اقداماتی گفت: متاسفانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خط قرمزها نادیده گرفته می شود به طوری که برخی افراد به ظاهر توانمند اقدام به وارد شدن به حریم خصوصی افراد می کنند و به خود اجازه هرگونه کار ناشایستی را می دهند.

این بازیگر که تاکنون در فیلم ها و سریال های تلوزیونی زیادی ایفای نقش کرده است ادامه داد:درست کردن تصاویر جعلی که با برنامه های کامپیوتری از قبیل فتوشاپ و ... و پخش آن دراینترنت و مونتاژ فیلم های خارجی  و تدوین آنها به صورت حرفه ای و پخش گسترده آن در تلفن های همراه از جمله اقداماتی است که بسیاری از هنرمندان معروف و حتی ورزشکاران و سایر اقشار جامعه از آن در امان نیستند.

این ستاره سینما در پایان خواستار بر خورد جدی مسئولین امر با چنین اقداماتی شد.

 

تصویر جعلی منتسب به بازیگران زن سینمای ایران

با دقت در عکسی که از  منتسب به هنرمندان زن سینمای ایران است به راحتی میتوان دریافت که این عکس به صورت کاملاً ناشیانه و به وسیله کامپیوتر طراحی شده است.افرادی که در این عکس وجود دارند  از چندین عکس مختلف کات شده و در کنار هم قرار گرفته اند و به گونه ای حرفه ای صورت برخی  بازیگران سینما جایگزین عکس های اصلی شده است.

 ? نویسنده: نازگل یزدانی  ? تاریخ: دوشنبه 6 مهر 1388  ? موضوع: عكس فیلمها و بازیگران ,    ?لینک ثابت   نظر ها () 

::تبلیغات::